

Так, ти переріс їх. Ти переріс того себе, якого вони колись знали.
Але насправді ти просто переріс ту мантію, яку носив, і той старий образ, у якому ходив.
Ти піднявся на новий рівень. Боротьба не зламала тебе. Темна ніч не вбила тебе — вона сформувала тебе.
Тому ти тепер невпізнанний. Але не вибачайся за свій ріст. Не віддавай його зараз лише для того, щоб комусь догодити, бо так ти знову запряжеш себе в ярмо, з якого Бог уже вивів тебе.
#onbog